سوالات متداول

اکانت های کرکی به آن دسته از اکانت هایی گفته می شود که توسط صاحب اصلی آن خریداری و ایجاد شده است. و شما با خرید اکانت، اطلاعات ورود آن را (که شامل ایمیل و پسورد می باشد) دریافت خواهید نمود و به سرویس پرمیوم مورد نظر دسترسی خواهید یافت.

تحویل آنی بدین معنی است که پس از پرداخت و  تکمیل سفارش، سیستم به طور خودکار و آنی اقدام به ارسال اطلاعات اکانت از طریق پیامک و ایمیل می کند و شما پس از خرید به صورت آنی به اکانت دسترسی خواهید داشت.

بدیهی است اطلاعات اکانت خریداری شده در وب سایت و در قسمت حساب کاربری و اکانت های خریداری شده نیز قابل مشاهده خواهد بود.

عمده محصولات دارای یک قیمت پایه می باشند که با انتخاب کمترین مدت ضمانت یا اشتراک قابل خرید می باشد و با افزایش مدت اشتراک و یا ضمانت هزینه این مدت زمان بیشتر با قیمت پایه جمع خواهد شد و در نهایت قیمت افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است قیمت اصلی محصول پس از انتخاب گزینه ها و مدت اشتراک خواهد بود.

به طور حتم از مزایای اصلی تمام اکانت های کرکی بهره بردن از ویژگی های پرمیوم سرویس مورد نظر با هزینه بسیار کمتر نسبت به هزینه دلاری آن می باشد.
دیگر مزیت این نوع اکانت ها هم عدم وجود برخی باگ ها در بازی هایی که به دلیل کرک شدن به وجود امده اند، است.

از اصلی ترین مشکلات آن نیز می توان بک خوردن اکانت (تغییر شدن پسورد) توسط صاحب اصلی اشاره کرد که در این صورت دسترسی شما از اکانت قطع خواهد شد.( که در صورت خریداری ضمانت اکانت جایگزین به شما تعلق خواهد گرفت)

یکی دیگر از مشکلات مهم امکان از دست رفتن اطلاعات و سیو ها و پیشرفت های داخل اکانت است که برای برخی سرویس ها که بازشدن مراحل و پیشرفت کاربر اهمیت دارد مشکل قلمداد می شود اما این موضوع برای بیشتر سرویس ها صادق نیست چرا که نیازی به انتقال اطلاعات و پیشرفت ها نخواهید داشت و به راحتی می توانید از اکانت جدید استفاده کنید.

از سایر مشکلات هم می توان به عدم امکان استفاده همزمان شما و صاحب اصلی در اکانت گیمینگ به صورت آنلاین اشاره کرد.
در اکانت های پرمیوم نیز هم مانند نت فلیکس محدودیت استفاده همزمان چند کاربر وجود دارد که البته نمی توان از آن به عنوان یک مشکل بزرگ قلمداد کرد.

با وجود درگاه امن زرین پال و Pay.ir و پروتکل امن SSL می توانید به هکاپ اعتماد کنید اما اگر باز هم سوالی در این مورد داشتید تیم هکاپ در خدمت شماست.

می توانید درخواست اکانت مورد نظر خود را با پشتیبانی در میان بگذارید تا در صورت امکان اکانت برای شما فراهم شود.

مشخصات اکانت خریداری شده در بخش اکانت های خریداری شده در پنل کاربری شما قابل مشاهده است و همچنین به شما پیامک نیز خواهد شد.

خیر، بعضی از اکانت ها امکان تحویل خودکار ندارند و مطابق زمان ذکر شده، ارسال خواهد شد.

هنگام استفاده از اکانت های کرکی احتمال بک خوردن اکانت (تغییر پسورد) توسط صاحب اصلی اکانت همواره وجود دارد.
در صورتی که اکانت خریداری شده در مدت زمان ضمانت دچار مشکل شود و یا به اصطلاح بک بخورد ، هکاپ موظف خواهد بود اکانت جایگزین تا تعداد تعیین شده برای آن محصول ، به مشتری ارائه کند. اما اگر به هر دلیلی دسترسی شما به اکانت پس از مدت زمان ضمانت دچار اختلال شود امکان ارائه اکانت جایگزین وجود نخواهد داشت.

اما با این حال امکان دارد که اکانت شما حتی پس از اتمام مدت ضمانت، تا مدت های طولانی و یا به صورت دائمی باقی بماند و شما قابلیت استفاده از آن را داشته باشید.

منظور از محدودیت دفعات ضمانت تعداد اکانت های جایگزین قابل تعلق در بازه زمانی ضمانت خریداری شده برای یک محصول می باشد و این محدودیت تعداد برای هر مدت زمان ضمانت یکسان می باشد.

به طور کلی حداکثر 5 اکانت جایگزین در مدت زمان ضمانت خریداری شده ، ارسال خواهد شد.

لارم به ذکر است 5 اکانت جایگزین عدد بالاییست و احتمال رسیدن به این محدودیت بسیار پایین است.

هکاپ تمام تلاش خود را می کند که این مشکل رخ ندهد اما با این حال ممکن است اکانتی قبل از رسیدن به دست خریدار بک بخورد در این صورت لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. مطمئنا اکانت جایگزین در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد.

خیر، به دلیل اینکه هکاپ نمی تواند پسورد اکانت را تغییر دهد و دسترسی شما را به اکانت مسدود سازد، نمی توانیم پس از تحویل اطلاعات اکانت آن را پس بگیریم.

اگر این موضوع اتفاق افتاد از شما پوزش میطلبیم. تحویل اکانت جایگزین ممکن است کمی زمان بر باشد (در صورتی که اکانت خریداری شده آخرین موجودی فروشگاه باشد) و تیم هکاپ تمام تلاش خود را می کند تا در کمترین زمان ممکن اکانت جاگزین را به شما تحویل دهد.

اگر به هردلیلی از ضمانتی که خریداری کردید پشیمان شدید می توانید با تماس با پشتیبانی و مطرح کردن این موضوع با دریافت یا پرداخت مابه التفاوت ضمانت اکانت خود را تغییر دهید . فقط توجه داشته باشید 10 هزار تومان جهت تغییر این اطلاعات در سایت از شما دریافت می شود.

برای برخی اکانت ها که نیاز به آموزش دارند بعد از خرید، یک فایل آموزشی به عنوان نحوه استفاده از اکانت خریداری شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد و در پنل کاربری نیز قابل مشاهده خواهد بود. قابل ذکر است برای استفاده از اکثر اکانت ها صرفا لاگین کافی خواهد یود.

اصولا کلاینت های اوریجین و یوپلی محدودیت نصب بازی بر روی سیستم های مختلف را دارند؛ این به این معنی است که اگر با یک اکانت اقدام به نصب بازی های آن در سیستم های مختلف بکنید، شرکت ارائه دهنده بازی متوجه این موضوع می شود و استفاده از آن بازی را به مدت یک روز، یک هفته و یا یک ماه مختل می کند.

پس جواب این سوال خیر می باشد.

هکاپ همواره تلاش می کند اعتماد شما عزیزان را بیش از پیش جلب نماید و در همین راستا صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده است و به جهت اینکه ضمانت مادام العمر در معنای واقعی در هیچ سایت و کانالی ارائه نمی شود (در نهایت یک سال است) تیم هکاپ نیز به دور از جنبه تبلیغاتی مدت زمان واقعی ضمانت را ذکر کرده و صددرصد به آن عمل می کند.